Moja Uboga Playlista TT_TT

piątek, 21 lutego 2014

Na dobry początek

Czećś wszystkim! To ja, Wolfi Exo! Mam pomysł na opowiadanie, które przypadkowo mi sie wyśniło. Myślę żeby je napisać, ale niewiem czy wam się spodoba. Napiszę je... ale musi wam się spodobać prolog. Jutro go na pewno  wstawię
 Hwaiting!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz